fbpx

Rošty

Ahorn Kombi

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Pohodlný a odolný rošt do postele s bočným výklopom pre prístup do úložného priestoru rieši nedostatok miesta v spálni. Zdvih pomocou textilného úchytu uľahčí každodennú manipuláciu s lôžkom. Pružné lamely uložené nad bočnicou v dvojitých kaučukových púzdrach tvorí 7 anatomických zón. Stredový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami sa dá nastaviť individuálna tuhosť v bedrovej časti. Fóliovaná povrchová úprava lamiel uľahčí údržbu roštu. Je vhodný pre penové a latexové matrace.

Ahorn Trioflex

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Dokonale prispôsobivý pevný posteľový rošt s vysokým počtom úzkych lamiel. Skladá sa z 42-tich lamiel s metalickou fóliou uložených v kvalitných ohybne-pružných kaučukových puzdrách v 2 tuhostiach. Puzdra umiestnená nad bočnicou zaisťujú dvojité pruženie (lamely aj puzdra) po celej dĺžke lamely, nielen v jej stredovej časti.

Rošt je vysoko odolný proti miestnemu jednorazovému zaťaženiu. Mäkšie puzdra v ramennej oblasti zaisťujú správnu oporu chrbtici pri polohe na boku. Individuálne nastavenie tuhosti v strednej časti roštu pre oporu chrbta – 12 výstuh.

Ahorn PRIMAFLEX MOTOR

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Kvalitný motoricky polohovateľný lamelový rošt. Polohovanie pomocou dvoch motorov umožňuje nezávislé zdvihnutie hlavy a nôh. Tvorí ho 28 povrchovo upravených predpätých lamiel uchytených vo výkyvných kaučukových puzdrách, ktoré umožňujú natáčanie lamely v ľubovoľnom smere a optimálne kopírovanie tvaru tela.  Rošt je vhodný pre ľudí s hmotnosťou do 120 kg.

Ahorn Portoflex

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Komfortný vysoko kvalitný nepolohovateľný lamelový rošt. Tvorí ho 28 povrchovo upravených lamiel uchytených v mäkkých kaučukových puzdrách, ktorých tvar zabezpečuje dvojité pruženie a zároveň natáčanie lamely v ľubovoľnom smere, vďaka čomu má rošt výrazne lepšiu schopnosť kopírovať tvar tela. Lamely sú rozložené do 7 anatomických zón tvrdosti.

Uloženie puzdier nad bočnicou roštu zaručuje vyššiu nosnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Rošt má v chrbtovej časti 6 zdvojených lamiel, ktoré umožňujú individuálne nastaviť tvrdosť roštu, stredový popruh zvyšuje stabilitu pri ležaní.

Ahorn LUSSOFLEX

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Prispôsobivý a elegantný rošt vhodný aj pre alergikov. Lamely a bočnice roštu majú povrchovú metalickú fóliu pre ľahkú údržbu. Toto riešenie obmedzuje zachytávanie prachu pod matracom, ktorý spôsobuje dýchacie problémy a alergie. Pružné púzdra s dvojitou tuhosťou členia plochu roštu do 7 anatomických zón s možnosťou regulácie tuhosti v bedrovej časti. S prídavnou lištou na krajoch roštu nedochádza k deformácií okrajov matracu. Je vhodný pre penové a latexové matrace.

Ahorn Duostar

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Praktický postelový rošt pre bežné spanie vysoký iba 5cm. Pružné lamely uložené v dvojiciach v kaučukových púzdrach sú rozložené do 5 anatomických zón. Stredový poprul zlepšuje stabilitu a nosnosť roštu. Posuvnými objímkami je možné nastaviť individuálnu tuhosť v bedernej časti. Fóliovaná povrchová úprava lamiel zjednodušuje údržbu roštu. Je vhodný pre penové a latexové matrace.

Ahorn PORTOFLEX MOTOR P

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Komfortný vysoko kvalitný motoricky polohovateľný lamelový rošt. Polohovanie pomocou dvoch motorov umožňuje nezávislé zdvihnutie hlavy a nôh. Držadlo na konci roštu zabraňuje posunu matraca počas polohovania. Rošt má pri nohách vyklápanie pomocou piestov.

Tvorí ho 28 povrchovo upravených lamiel uchytených v mäkkých kaučukových puzdrách, ktorých tvar zabezpečuje dvojité pruženie a zároveň natáčanie lamely v ľubovoľnom smere, vďaka čomu má rošt výrazne lepšiu schopnosť kopírovať tvar tela. Uloženie puzdier nad bočnicou roštu zaručuje vyššiu nosnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Rošt má v chrbtovej časti 5 zdvojených lamiel, ktoré umožňujú individuálne nastaviť tvrdosť roštu, stredový popruh zvyšuje stabilitu pri ležaní. V oblasti ramena sú lamely zmäkčené vŕtaním otvorov.

Rošt je vhodný pre ľudí s hmotnosťou do 120 kg a vyrába sa aj v atypických rozmeroch.

Ahorn LUSSOFLEX MOTOR

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Prispôsobivý a elegantní rošt do postele s motorovým polohovaním pre najvyššie pohodlie. Je vhodný i pre alergikov – lamely a konštrukcia roštu majú fóliovanú povrchovú úpravu pre ľahkú údržbu. Toto riešenie obmedzuje zachytávanie prachu, ktorý spôsobuje dýchacie problémy a alergie. Pružné púzdro dvojitej tuhosti člení plochu lôžka do 7 anatomických zón, možnosť regulácie tuhosti v bedernej časti. Prídavná časť zamedzí deformácií okrajov matracu. Je vhodný pre penové a latexové matrace.

Ahorn DUOSTAR MOTOR

by admin |30. novembra 2017 |0 Comments

Praktický rošt s motorovým polohovaním pre pohodlný odpočinok. Výškou iba 7 cm je ideálnym riešením pre postele, kde by vybraný matrac mohol príliš vyčnievať nad hornou okrajou postele. Pružné lamely uložené po dvojiciach v kaučukových puzdrách sú rozložené do 5 anatomických zón. Posuvnými objímkami ide nastaviť individuálnu tuhosť v bedernej časti. Fóliová povrchová úprava lamiel uľahčí údržbu roštu. Je vhodný pre penové a latexové matrace.