fbpx

Postele a spálne

Kvalitné postele a spálňové zostavy

Spánok je ľudská nevyhnutnosť. V posteli strávime až tretinu svojho života a práve preto by ste si mali vyberať postele starostlivo. Postel by mala byť pohodlná s ohľadom na vaše požiadavky a zároveň by mala dokonale zapadnúť do vášho života a spálne. V našej ponuke nájdete masívne drevené postele od slovenských a českých výrobcov, ktoré poskytujú kvalitu a naturálny nádych poctivých majstrov. Naše čalúnené a kovové postele si zamilujete tiež.

V našej ponuke nájdete kvalitné značky

Jelínek

História firmy Jelínek siaha až do roku 1897. Počas svojej existencie prešla mnohými udalosťami, či už vlastníckymi či politickými zmenami alebo nedávnou ekonomickou krízou. Aj cez všetky tieto zmeny sú stále stopercentne rodinnou firmou.

Aby mohla spoločnosť Jelínek zaručiť kvalitu vyrábaného nábytku, nakupuje vstupnú surovinu od renomovaných dodávateľov. Dreviny DUB a BUK pochádzajú z českých a slovenských lesov. Drevina ZIRBE je ťažená v rakúskych Alpách vo výške 1600 m n.m. Aby bola zaručená rozmerová stabilita, je veľmi dôležité masívne drevo dobre vysušiť.

BMB

BMB je česká nábytkárska firma ktorá vyrába kvalitný nábytok s osobitým desingom. Masívna konštrukcia 40mm bukového, dubového alebo brezového dreva Vám zaručia kľudný spánok. Imitácia masívneho dreva sa vyrába z 32mm hrúbky, ktorá má záruku dlhej životnosti.

we-tec

Spoločnosť WE-TEC sa pohybuje na trhu s nábytkom už viac ako 15 rokov. Počas tohto obdobia sa stali popredným predajcom postelí vyrobených na Slovensku. V posledných rokoch sa venujú aj predaju kvalitných jedálenských stoličiek a stolov. Dodávateľov si starostlivo vyberajú tak, aby zákazníkom ponúkli kvalitný, moderný a funkčný nábytok.

Mrava

Spoločnosť MRAVA, s. r. o. založená v roku 2000 je popredným slovenským výrobcom lamelových roštov a postelí. Ponúkajú kvalitné výrobky, vyvinuté podľa európskych trendov, so stále lepšími úžitkovými vlastnosťami pre zdravý spánok.

Postele a nábytok je vyrábaný prevažne z masívneho bukového dreva. Starostlivo selektujú dodávateľov so zreteľom na ochranu prírody, a preto aj všetky dodávateľské firmy sú vyberané s prihliadnutím na ich „eco-friendly“ technológiu a ústretovosť zabrániť ďalšiemu znečisteniu životného prostredia.