Matrac Magni Protect

Matrac Magni Protect

|26. septembra 2020 | Novinky

POVEDZTE ZBOHOM VÍRUSOM A BAKTÉRIÁM VO VAŠEJ SPÁLNI

Pandémia zmenila celý svet a ovplyvnila naše životy. Nová výzva nás prinútila k hľadaniu ďaľšieho spôsobu garancie ochrany počas spánku. Neustále prebiehajúci výskum a vývoj, rovnako ako nikdy nepoľavujúca snaha o inovácie, nám umožnili v rekordne krátkom čase nájsť a vytvoriť mimoriadne riešenie: MagniProtect, antivírusové a antibakteriálne matrace, toppery, prestieradlá a vankúše

VÍRUSY A BAKTÉRIE. SPITE BEZ NEVIDITEĽNÝCH NEPRIATEĽOV.

MagniProtect účinne zabraňuje vytvoreniu a udržaniu prostredia vhodného pre reprodukciu vírusov a baktérií.

Ako to funguje?

Vďaka unikátnej kombinácii vezikulárnej technológie a už overeného aktívneho striebra vzniká prostredie, v ktorom vírusy a baktérie nemajú potrebné živné faktory. Tým dochádza k minimalizácií výskytu aktívnych vírusov a baktérií a zabraňujeme tak negatívnemu vplyvu patogénov na človeka.

Striebro má silný antivírový a antibakteriálny účinok a počas pár minút dokáže zničiť 99,9% vírusov a baktérií. Priťahuje vírusy a baktérie, ktoré majú opačný elektrický náboj, a trvalo sa na nich viaže. Vezikulárna technológia (tj. tukové sférické vačky) narušia membránu vírusov alebo baktérií a striebro je počas 2-5 minút zničí. Táto textilná technológia sa v laboratóriách osvedčila ako účinná aj proti SARS-CoV-2, čo je obalený vírus spôsobujúci COVID-19. Nezávislé testy vykonané v USA teda jednoznačne preukázali účinok technológie ViroStop aj proti ľudskému koronavírusu. 

VIROSTOP

Sila striebra proti vírusom a baktériám.

ViroStop je exkluzívna kombinácia vezikulárnych technológií a striebra navrhnutá tak, aby zabraňovala uchyteniu a množeniu baktérií a vírusov na tkaninách, ktoré sú inak ideálnymi povrchmi pomáhajúcimi rozvoju negatívnych patogénov.

Vezikulárna technológia cieli na obalené vírusy a pomáha ich rychlému ničeniu. Technológie aktívneho striebra cieli na vírusy a baktérie a efektivne zabraňuje ich množeniu.

Akonáhle sme filtre v respirátoroch triedy FFP2 upravili technológiou Virostop, došlo k dramatickému zvýšeniu ich funkčnosti až na úroveň najvyššej triedy FFP3.

Magni protect 8 90x200x21 466 €
https://www.magniflex.sk/produkty/matrace/magniprotect-8

Share this post: