MAGNIFLEX Virtuoso Virtuoso 16

Kolekcia Virtuoso je určená pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí milujú luxus bez kompromisov. Kombinuje technologicky najvyspelejšie pamäťové a studené peny vysokej hustoty, obohatené o bylinné extrakty s jedinečnými prírodnými materiálmi, ako sú konské vlasy, merino, ovčia vlna, ťavia srsť, kašmír, bavlna, hodváb a ľan.

Matrace Virtuoso 16 je exkluzívny matrac pre váš perfektný spánok. Jadro matraca je zložené z kombinácie vrstiev patentovanej pamäťovej peny Memoform HD a studenej peny Eliosoft Breeze. Jadro matraca obsahuje výťažky z byliny slez lesný, ktorý pomáha liečiť viditeľné aj skryté zápaly v tele a extrakty z Eukalyptu, ktorý má upokojujúce a osviežujúce účinky a priaznivo ovplyvňuje kvalitu vášho spánku.

Poťah matraca je vyrobený z jemnej saténovej viskózy, ktorá spája jedinečné vlastnosti prírodného drevitého vlákna a kvalitu saténového tkaniva. Matrac je možné použiť obojstranne. Letná strana obsahuje výplň z hodvábu, ľanu, konských vlasov a bavlny. Vďaka schopnosti týchto materiálov dokáže absorbovať vlhkosť a udržiavať spánkovú mikroklímu neustále suchú a priedušnú, je vhodný počas teplých mesiacov. Zimná strana s výplňou z kašmíru, ovčej vlny, ťavej srsti a konských vlasov má výborné termoregulačné vlastnosti a je ideálna počas chladnejších mesiacov.

 

  • Magniflex
Thanks for watching!